Klej do tapet Classic 120g Masterline

Dostępność: NA MAGAZYNIE
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 10,90 zł 10.90
Cena netto: 8,86 zł
ilość szt.
Zyskujesz 10 pkt [?]
dodaj do przechowalni

Opis

WŁAŚCIWOŚCI 

  • Gotowy do użycia w 3min
  • Duża siła przyczepności
  • Ułatwia pasowanie
  • Łatwo rozpuszczalny

ZASTOSOWANIE

Do klejenia wszystkich rodzajów tapet.

PRZYGOTOWANIE KLEJU 

Zawartość opakowania wsypywać powoli do zimnej wody jednocześnie mieszając energicznie przez ok 30 sekund (proporcje w/g tabelki). Po 3 minutach klej jest gotowy do użycia.

PRZYGOTOWANIE POWIERZCHNI 

Dla uzyskania najlepszych rezultatów powierzchnia ściany powinna być odtłuszczona, czysta, gładka, sucha, wolna od resztek farb i chłonna. Rysy i dziury należy zaszpachlować. Do mycia zaleca się stosowanie Mydła Cukrowego Masterline Professional, specjalnego preparatu do odtłuszczania i mycia ścian przed tapetowaniem albo malowaniem lub innego preparatu odtłuszczającego.

GRUNTOWANIE 

Nowe i łatwo wchłaniające ściany należy zagruntować. Do tego celu można rozpuścić zawartość opakowania w 6L zimnej wody.

TAPETOWANIE  

Nakładanie kleju na tapety oraz tapetowanie należy wykonywać według zaleceń producenta tapet. Unikać zabrudzeń na wierzchniej stronie tapety, a w przypadku ich powstania zetrzeć wilgotną szmatką. Dla uzyskania najlepszych rezultatów klej przygotować w proporcjach podanych w tabelce.

ZALECENIA  

Niniejsze informacje określają zakres stosowania materiału i sposób prowadzenia robót, ale nie mogą zastąpić zawodowego przygotowania wykonawcy. Oprócz podanych informacji prace należy wykonywać zgodnie ze sztuką budowlaną i zasadami bhp. Producent gwarantuje jakość wyrobu, natomiast nie ma wpływu na warunki i sposób  jego użycia. W przypadku wątpliwości należy wykonać własne próby stosowania.

OPAKOWANIA 

120g, 200g

ORIENTACYJNE ZUŻYCIE

Zastosowanie Na opakowanie = 120g
Ilość
potrzebnych
litrów wody
Wydajność kleju
w m 2
Wydajność
w rolkach tapety
Gruntowanie 6 - -
Tapety papierowe 4,5 20-25 4-5
Winyl piankowy 3,5 15-20 3-4
Raufaza 2,5 9 -
Ciężkie tapety winylowe,
tekstylne, strukturalne
2,5 10-15 2-3

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl