Klej do tapet Wallfix 200g Masterline Special

Dostępność: NA WYCZERPANIU
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 14,90 zł 14.90
Cena netto: 12,11 zł
ilość szt.
Zyskujesz 14 pkt [?]
dodaj do przechowalni

Opis

WŁAŚCIWOŚCI 

  • Łatwy i bezpieczny w użyciu
  • Bardzo duża siła klejenia
  • Gotowy do użycia w 15min

 

ZASTOSOWANIE

Do klejenia tapet papierowych, winylowych i raufazy

PRZYGOTOWANIE KLEJU 

Zawartość opakowania wsypywać powoli do zimnej wody jednocześnie mieszając energicznie przez ok 1min (proporcje w/g tabelki). Następnie należy pozostawić klej na 15 minut. Ponownie wymieszać. Po wymieszaniu klej jest gotowy do użycia.

PRZYGOTOWANIE POWIERZCHNI 

Powierzchnia ściany musi być odtłuszczona, czysta, gładka, sucha, wolna od resztek farb i chłonna. Rysy i dziury należy zaszpachlować. Do mycia zaleca się stosowanie Mydła Cukrowego Masterline Professional, specjalnego preparatu do odtłuszczania i mycia ścian przed tapetowaniem albo malowaniem lub innego preparatu odtłuszczającego.

GRUNTOWANIE 

Ściana przed rozpoczęciem tapetowania musi być zagruntowana. Do tego celu klej należy rozpuścić w 12 litrach zimnej wody (wystarcza do zagruntowania 60-80m2).

TAPETOWANIE  

Ścianę pokryć cienką, równomierną warstwą przygotowanego kleju za pomocą miękkiego wałka lub pędzla.

ZALECENIA  

Niniejsze informacje określają zakres stosowania materiału i sposób prowadzenia robót, ale nie mogą zastąpić zawodowego przygotowania wykonawcy. Oprócz podanych informacji prace należy wykonywać zgodnie ze sztuką budowlaną i zasadami bhp. Producent gwarantuje jakość wyrobu, natomiast nie ma wpływu na warunki i sposób  jego użycia. W przypadku wątpliwości należy wykonać własne próby stosowania.

Nie nakładać kleju bezpośrednio na tapety na włókninie. Tapetę nakładać "na sucho". Przyklejane tapety należy wykonywać według zaleceń producenta tapet. Unikać zabrudzeń na wierzchniej stronie tapety, a w przypadku ich powstania zetrzeć wilgotną szmatką.

OPAKOWANIA 

200g

ORIENTACYJNE ZUŻYCIE

Zastosowanie Na opakowanie = 200g
Ilość
potrzebnych
litrów wody
Wydajność kleju
w m 2
Wydajność
w rolkach tapety
Gruntowanie

8

60-80 -

Tapety

4 30-35 6

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl