Klej do tapet Pronicel 300g granulat

Dostępność: NA MAGAZYNIE
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 14,20 zł 14.20
Cena netto: 11,54 zł
ilość szt.
Zyskujesz 14 pkt [?]
dodaj do przechowalni

Opis

WŁAŚCIWOŚCI 

  • Duża siła przyczepności
  • Gotowy do użycia po upływie 2 godz.

ZASTOSOWANIE

Może byś stosowany do przyklejania tapet winylowych, akrylowych, papierowych głębokotłoczonych oraz papierowych do tynku cementowego, cementowo-wapiennego, do płyt kartonowo-gipsowych

PRZYGOTOWANIE KLEJU 

Zawartość opakowania wsypać równomiernie do odmierzonej ilości zimnej wody jednocześnie energicznie mieszając  (proporcje w/g tabelki). Czas rozpuszczania kleju to ok. 2 godz. Sporządzony roztwór powinien być jednorodny i nie zawierać większych nierozpuszczonych grudek.

PRZYGOTOWANIE POWIERZCHNI 

Przed przystąpieniem do tapetowania należy dokładnie usunąć z powierzchni wszelkie nierówności, pozostałości farb klejowych oraz tapet. Ściany powinny być suche, czyste i jednolicie gładkie.

GRUNTOWANIE 

Nowe i łatwo wchłaniające ściany należy zagruntować rozcieńczonym roztworem kleju. Rozpuścić zawartość opakowania w 12L zimnej wody (patrz tabelka)

TAPETOWANIE  

Nakładanie kleju na tapety oraz tapetowanie należy wykonywać według zaleceń producenta tapet. Unikać zabrudzeń na wierzchniej stronie tapety, a w przypadku ich powstania zetrzeć wilgotną szmatką. Dla uzyskania najlepszych rezultatów klej przygotować w proporcjach podanych w tabelce.

ZALECENIA  

Niniejsze informacje określają zakres stosowania materiału i sposób prowadzenia robót, ale nie mogą zastąpić zawodowego przygotowania wykonawcy. Oprócz podanych informacji prace należy wykonywać zgodnie ze sztuką budowlaną i zasadami bhp. Producent gwarantuje jakość wyrobu, natomiast nie ma wpływu na warunki i sposób  jego użycia. W przypadku wątpliwości należy wykonać własne próby stosowania.

OPAKOWANIA 

300g,

ORIENTACYJNE ZUŻYCIE

Zastosowanie Na opakowanie = 300g
Ilość
potrzebnych
litrów wody
Wydajność kleju
w m 2
Wydajność
w rolkach tapety
Gruntowanie 12 80-90 -
Tapety papierowe jednowarstwowe, akrylowe
9 32-38 7-8
Tapety papierowe głębokotłoczone, winylowe 7 25-33 5-6

 

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl