Reklamacje i zwroty

Reklamacje

1. W razie uszkodzenia produktu, wady towaru, niezgodności zawartości paczki ze złożonym zamówieniem klient ma prawo złożyć reklamację za pośrednictwem formularza dołączonego do przesyłki, bądź na adres e-mail sklep@plejadatapet.pl podając numer zamówienia i dokładnie opisując problem.

2. Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa - reklamacje są rozpatrywane w terminie do 14 dni.

3. W przypadku zwrotu błędnie wysłanego, bądź wadliwego produktu sklep wysyła kuriera po odbiór paczki od klienta. Koszt odbioru pokrywa sklep.

4. Kupujący może żądać doprowadzenia towaru do stanu zgodnego z umową poprzez nieodpłatną naprawę albo wymianę na nowy. W przypadku, gdy towar nie będzie mógł zostać naprawiony lub wymieniony na nowy kupujący ma prawo odstąpienia od umowy.

5. Pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr dostępna jest platforma internetowego systemu rozstrzygania sporów pomiędzy konsumentami i przedsiębiorcami na szczeblu unijnym (platforma ODR). Platforma ODR stanowi interaktywną i wielojęzyczną stronę internetową z punktem kompleksowej obsługi dla konsumentów i przedsiębiorców dążących do pozasądowego rozstrzygnięcia sporu dotyczącego zobowiązań umownych wynikających z internetowej umowy sprzedaży lub umowy o świadczenie usług.

 


Zwroty

KLIKNIJ BY POBRAĆ FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY

1. Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa klient może zrezygnować z zakupionego w naszym sklepie towaru bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Towar powinien zostać zwrócony w stanie niezmiennym, chyba że zaistniała zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu, w terminie 14 dni od powiadomienia o odstąpieniu od umowy.

2. Sklep www.plejadatapet.pl zwraca kwotę równą cenie towaru oraz poniesione koszty przesyłki ze sklepu do klienta. Pieniądze są zwracane w przeciągu 14 dni roboczych przelewem bankowym na numer konta podany przez klienta.

3. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl