Czas dostawy towaru

Czas dostawy towaru to czas od momentu nadania przesyłki przez sklep plejadatapet.pl do momentu dostarczenia przesyłki do adresata.


Dostawa firmą kurierską

Przesyłki, w których wybrano formę płatności "PRZELEW - przedpłata na konto", wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty. Prawie wszystkie paczki nadane przed godziną 11.00 (w dniu roboczym) trafiają do adresata następnego dnia roboczego. Sporadycznie zdarzają się wyjątki, kiedy firma kurierska nie jest w stanie wywiązać się ze swoich obowiązków ze względu na przyczyny losowe, np. awarię samochodów, trudne warunki atmosferyczne, korki, wypadki, nieobecność adresata pod wskazanym adresem, czy błędy ludzkie.

Status dostarczanej przesyłki można kontrolować na stronach internetowych kurierów podając numer przesyłki, który otrzymujecie Państwo od nas.

Wysyłka w ...

Opis "Wysyłka w ..." oznacza czas od momentu zamówienia towaru w sklepie plejadatapet.pl do momentu nadania paczki (nie wlicza się do tego czasu sobót, niedziel i innych dni wolnych od pracy). 

Czas opisany jako "Wysyłka w ..."

Czas opisany jako "Wysyłka w ..." jest różny, dlatego że, niektóre towary sprowadzamy na zamówienie a te będące na naszych stanach magazynowych (czasem w bardzo dużych ilościach) sprzedajemy jednocześnie w sklepie stacjonarnym. Czas ten jest więc potrzebny na sprowadzenie lub uzupełnienie braków. Najczęściej paczki wysyłane są w czasie krótszym od deklarowanego, jednak w przypadku koniecznej szybkiej wysyłki prosimy przed złożeniem zamówienia o kontakt e-mailowy, abyśmy mogli sprawdzić ilość dostępnego towaru  oraz numery partii produkcyjnych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl